موج
کدخبر : ۳۲۳۱۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323195

مرضیه سی سی پور در گفتگو با موج؛

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان، گفت: تاثیرات عمده ی بارشی در استان طی شنبه دوم فروردین و یکشنبه سوم فروردین ماه خواهد بود که با رگبار باران و رعدوبرق همراه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرضیه سی سی پور کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان ، در گفت و گو با خبرنگار موج، افزود: طی امروز، در مناطق دریایی و جزایر خلیج فارس وزش باد جنوب شرقی در محدوده ی 30 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده که توصیه می شود شناورهای سبک احتیاط های لازم داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در سایر نقاط استان شرایط آرامی خواهیم داشت، افزود: پیش بینی شده است که یک موج بارشی از سمت غرب وارد کشور شده است و تاثیرات آن روی استان هرمزگان به صورت افزایش ابرناکی خواهد بود.

سی سی پور خاطر نشان کرد: روز پنجشنبه در جزایر غربی استان و برخی نقاط غربی و ارتفاعات، رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش موقتی سرعت باد پیش بینی می شود.

بنا بر گزارشات این کارشناس هواشناسی هرمزگان، روز جمعه، یک موج بارشی وارد کشور خواهد شد که غالب مناطق کشور را تحت تاثیر قرار می دهد،تاثیرات عمده ی بارشی در استان هرمزگان طی روزهای شنبه دوم فروردین و یکشنبه سوم فروردین ماه خواهد بود که این شرایط با رگبار باران و رعد وبرق و وزش بادهای شدید همراه خواهد بود.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان ادامه داد: طی بعدازظهر شنبه  تا دوشنبه هفته آینده به ویژه روز یکشنبه، دریا با وزش تندباد های شدید مواج خواهد شد.

سی سی پور در پایان خبر داد: از لحاظ دمایی تا روز جمعه در برخی نقاط استان بین 1تا 2 درجه افزایش نسبی دما و از روز شنبه  تا اواسط هفته ی آینده  در اکثر مناطق، کاهش نسبی دما بین 2 تا 4 درجه سلسیوس در طول روز پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها