موج
کدخبر : ۳۲۳۰۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323012

‍معاون خدمات شهری شهرداری همدان خبر داد:

‍معاون خدمات شهری شهرداری همدان از همکاری بساط گستران سطح شهر در پیشگیری و مبارزه با کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، وحیدعلی ضمیر، ‍ معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به همکاری بساط گستران در  راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، عنوان کرد: با همکاری بسیار خوب بساط گستران شب بازار خیابان بوعلی، بساط گستری در این خیابان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد .

وی عنوان کرد: به همت اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری (واحدهای رفع سد معبر ،کنترل ساختمان ،وانت بار و اداری) و عوامل محترم انتظامی، از امروز دوشنبه شب بازار بوعلی تعطیل شد.

علی ضمیر با بیان اینکه روز گذشته با اکثر بساط گستران در خصوص تعطیلی شب بازار بوعلی هماهنگی صورت گرفت یادآور شد: امروز با همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری بنرهایی در سطح خیابان با موضوع ممنوعیت بساط گستری نصب و با همکاری سازمان فناوری اطلاعات شهرداری به تعداد ۶۰۰ نفر از بساط گستران پیام کوتاه نیز ارسال شد.

وی اضافه کرد:همچنین با همکاری مدیریت پیاده راهها و خدمات شهر مناطق چهارگانه گیت های ورودی و  توسط خوردوهای اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری نیز کوچه های منشعب به خیابان بوعلی بسته شد .

علی ضمیر با اشاره به همکاری و حمایت خوب دادستان در این خصوص  افزود: فرماندار همدان نیز در این زمینه بازدیدی از پیاده راه بوعلی داشت که در این بازدید این اقدام را بعنوان حرکتی شایسته و ماندگار برای سلامت شهروندان همدانی و دستفروشان قابل توجه دانست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها