موج
کدخبر : ۳۲۲۸۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322891

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران:

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح استان مازندران ، پلیس اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای کنترل اماکن پر تردد ، محل‌های تجمع و اسکان افراد غیر ساکن در استان‌های شمالی در دستور کار قرار داد و پذیرش مسافر نوروز99 در مازندران ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ علی عارف نژاد اظهار داشت:  پلیس با اجاره دهندگان ویلا، منزل و پذیرش مسافر در نوروز ۹۹ برخورد قاطع خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این راستا با توجه به افزایش حجم سفر بواسطه تعطیلی مدارس ، دانشگاه‌ها و در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز ۹۹ که منجر به شیوع بیشتر این بیماری در سطح استان می‌شود ، برای کنترل و مهار این بیماری تصمیماتی از سوی نهاد‌های مسئول اتخاذ شده است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران خاطر نشان کرد : به همین منظور با هماهنگی‌های انجام شده با مراجع قضائی از پذیرش و اسکان مسافر در هتل ها ، اماکن توریستی و تفریحی و اقامتی و... در طول ایام تعطیلات نوروز ۹۹ جلوگیری خواهد شد.

سرهنگ عارف نژاد همچنین از ممنوعیت برپایی چادر و اسکان مسافران در پارک ها ، حاشیه جاده‌ها و اماکن تفریحی خبر داد و افزود : در اجرای این طرح با متخلفان واحد‌های صنفی که از قوانین صنفی و قانونی اعمال شده برای پیشگیری از بیماری کرونا تخطی کنند نیز برخورد می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها