موج
کدخبر : ۳۲۲۸۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322855

تا لحظه انتشار این خبر؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به آمار مبتلایان در 24 ساعته گذشته در کردستان گفت:31نفر به تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان اضافه شدندکه در مجموع این تعداد به 165 نفر افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، دکتر فرزین رضاعی بعداز ظهر امروز دوشنبه در گفت و گو با رسانه های کردستان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: آمار مبتلایان قطعی به بیماری کرونا به تفکیک شهرستان‌ها شامل سقز با 65 نفر، بانه 35 نفر، سنندج 22 نفر، کامیاران پنج نفر، قروه 12 نفر، مریوان پنج نفر، دیواندره هشت نفر، بیجار 10 نفر، دهگلان 2 نفر و سروآباد یک نفر است.

وی اضافه کرد: تاکنون 407 نمونه از افراد مشکوک به ویروس کرونا گرفته شده که از این تعداد، 165 نمونه مثبت بوده و نمونه آزمایش 211 نفر نیز منفی بوده و جواب آزمایش افراد باقی مانده نیز هنوز مشخص نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به جانباختن 2  بیمار دیگر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در 24 ساعت گذشته،  یادآور شد: تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا از ابتدای درگیری استان تا به امروز  به 16 نفر رسیدکه  این تعداد شامل 9 نفر در سقز، 2 نفر در سنندج، یک نفر در مریوان، 3 نفر در قروه و یک نفر هم در بانه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها