موج
کدخبر : ۳۲۲۶۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322684

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به جهش قابل توجه در 24 ساعت گذشته (ظهر شنبه تا ظهر یکشنبه) 27 نفر به تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان اضافه شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، دکتر فرزین رضاعی لحظاتی پیش در گفت و گو با خبرنگاران در سنندج اظهار داشت: آمار مبتلایان قطعی به بیماری ویروس کرونا به تفکیک شهرستان‌ها شامل سقز با 48 نفر، بانه 33 نفر، سنندج 20 نفر، کامیاران پنج نفر، قروه 11 نفر، مریوان 2 نفر، دیواندره 6 نفر، بیجار 6 نفر، دهگلان 2 نفر و سروآباد یک نفر است که بیش از 25 درصد نسبت به روز گذشته افزایش دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اضافه کرد: تاکنون 362 نمونه از افراد مشکوک به کرونا گرفته شده که از این تعداد، 134 نمونه مثبت بوده و نمونه آزمایش 202 نفر نیز منفی بوده و جواب آزمایش افراد باقی مانده نیز هنوز مشخص نشده است.

رضاعی با اشاره به جان باختن چهار بیمار بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در 24 ساعت گذشته و رسیدن تعداد فوتی ها به 14 نفر از ابتدا تا امروز در استان کردستان یادآور شد: از این تعداد هشت نفردر سقز، 2 نفر در سنندج، یک نفر در مریوان، 2 نفر در قروه و یک نفر هم در بانه فوت کردند ضمن اینکه چند نفر دیگر هم در این مدت جانباختند که جواب آزمایش همه آنها منفی بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها