موج
کدخبر : ۳۲۲۴۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322436

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از تایید مثبت بودن آزمایشات و ابتلا تعداد 102نفر در استان کردستان به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فرزین رضاعی لحظاتی پیش با بیان این خبر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:  هم اکنون تعداد بیماران بستری در اثر شیوع بیماری کرونا ویروس در بیمارستان‌های شهرستان های استان شامل سقز 36، بانه 13، سنندج 18، قروه هفت،  دیواندره 2، دهگلان 2، بیجار هشت و سروآباد یک نفر است، افزود: تاکنون 35 نفر در سقز و 10 نفر در سنندج بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اخذ 317 نمونه از افراد مشکوک به کرونا و اینکه از این تعداد، 102 نمونه مثبت و 182 نمونه منفی است،  اضافه کرد:آمار مبتلای قطعی به بیماری کرونا به تفکیک شهرستان‌ها سقز با 40، بانه 23، سنندج 15، کامیاران 4، قروه 9، مریوان 2، دیواندره 3، بیجار 3، دهگلان 2 و سروآباد یک نفر است.

رضاعی با اشاره به جان باختن 10 بیمار بر اثر ابتلا به بیماری کرونا از ابتدا تا امروز، یادآور شد: از این تعداد 7 بیمار در سقز ، یک نفر در قروه، یک بیمار در بانه و یک بیمار در مریوان فوت کردند ضمن اینکه چند نفر دیگر هم در این مدت جانباخته اند که جواب آزمایش آنها منفی بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها