موج
کدخبر : ۳۲۲۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322249

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: فرمانداران با محوریت اصناف از اقدامات خودجوش برای تعطیلی بازارها استقبال کنند و با استفاده از ماشین‌های گشت زنی ابلاغ خطر و هشدار را در سطح شهر و اماکن عمومی انجام و مستمر اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه ویدیو کنفرانس با فرمانداران سراسر استان کرمانشاه در خصوص تمهیدات مقابله با کرونا در کرمانشاه گفت: فرمانداران مشارکت مردم را در مقابله با کرونا را در دستور کار قرار بدهند؛ با همراهی مردم می‌توانیم کرونا را کنترل و شکست دهیم.

 بازوند بابیان اینکه کرونا بسیار جدی است و با اقدامات پیشگیرانه در تمامی شهرستان‌ها از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنیم، گفت: فرمانداران استان کرمانشاه در اجرای دستورالعمل‌های مقابله با کرونا در کرمانشاه به‌صورت جدی اقدام و با قاطعیت مصوبات را پیگیری نمایند.

وی اظهار داشت: بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه باید آمادگی لازم را برای ورود به مرحله پیک کرونا داشته باشیم.

بازوند بابیان اینکه استاندار کرمانشاه بابیان اینکه ورودی‌ها را با جدیت کنترل و با استقرار تیم‌های بهداشتی خطر ریسک ابتلا و شیوع را کاهش دهید، گفت: افراد مشکوک و شناسایی‌شده در ورودی‌های شهر سریعاً قرنطینه و زیر نظر دانشگاه اقدام درمانی لازم انجام شود.

 وی عنوان کرد: فرمانداران می‌توانند حضور کارکنان در محل کار را شیفت بندی کنند و اقدامات پیشگیرانه برای کاهش تجمعات را در دستور کار داشته باشند.

 بازوند افزود: فرمانداران از برگزاری آیین پنجشنبه آخر سال و هرگونه تجمع یا مراسم ختم در شهرستان‌ها بااطلاع رسانی دستورالعمل و همراهی مردم جلوگیری کنند.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه با آن دسته از اتحادیه‌ها و اصنافی که تقاضای تعطیلی صنف خود رادارند؛ کاملاً همکاری کنید گفت: پیگیری و اجرای برنامه‌های قبلی و همکاری کامل با برنامه‌های پیشگیرانه نظام بهداشت و درمان استان با مشارکت جدی و عملیاتی مردم مورد انتظار است.

 وی با اعلام اینکه مدیران دستگاه‌ها و فرمانداران می‌توانند علاوه بر تعطیلی بانوان با ظرفیت ۲۵ درصد؛ کار را ادامه داده و بقیه کارکنان را نیز تعطیل کنند گفت: این موضوع توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری تا فردا به اعضای شورای اداری ابلاغ خواهد شد.

 بازوند تأکید کرد: فرمانداران موظف‌اند با تدابیر دقیق و همه‌جانبه و همکاری با نهادهای مسئول، نحوه کنترل ورودی‌ها را رصد کرده و از ورود افراد مشکوک به کرونا ممانعت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها