موج
کدخبر : ۳۲۲۲۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322203

تا لحظه انتشار این خبر؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از تایید مثبت بودن آزمایشات و ابتلا تعداد 84 نفر در استان کردستان به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فرزین رضاعی لحظاتی پیش با بیان این خبر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: تعداد کل مراجعین به بیمارستان‌های استان از ابتدای شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون 394 نفر بوده که 87 نفر از آنان در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه در استان بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های شهرستان های استان شامل سقز 36، بانه 13، سنندج 18، قروه هفت،  دیواندره 2، دهگلان 2، بیجار هشت و سروآباد یک نفر است، افزود: تاکنون 35 نفر در سقز و 10 نفر در سنندج بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اخذ 257 نمونه از افراد مشکوک به کرونا و اینکه از این تعداد، 84 نمونه مثبت و 145 نمونه منفی است،  اضافه کرد:آمار مبتلای قطعی به بیماری کرونا به تفکیک شهرستان‌ها سقز با 33، بانه 17، سنندج 11، کامیاران 4، قروه 9، مریوان 2، دیواندره 3، بیجار 2، دهگلان 2 و سروآباد یک نفر است.

رضاعی با اشاره به جان باختن 6 بیمار بر اثر ابتلا به بیماری کرونا از ابتدا تا امروز، یادآور شد: از این تعداد پنج بیمار در سقز و یک بیمار در مریوان فوت کردند ضمن اینکه چند نفر دیگر هم در این مدت جانباخته اند که جواب آزمایش آنها منفی بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها