موج
کدخبر : ۳۲۲۰۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322068

استاندار کرمانشاه:

بازوند در ستاد مدیریت بیماری کرون استان کرمانشاه از تشکیل کمیته‌ای به‌منظور کنترل ورودی‌های استان و ممانعت از ورود ساکنان دیگر استان‌ها به کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه از ممنوعیت برگزاری مراسم ختم در کرمانشاه به دلیل شیوع کرونا در کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: طی یک ابلاغیه‌ای به فرمانداران شهرستان‌های استان کرمانشاه تأکید شده است که به جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا از برگزاری تجمعاتی همچون پنجشنبه آخر سال و مراسم ختم جلوگیری شود.

هوشنگ بازوند در این ابلاغیه خطاب به فرمانداران بیان داشته است: با آرزوی توفیق در مسیر خدمت‌رسانی و قدردانی از اقدامات صورت گرفته برای تأمین و استمرار سلامت مردم در موضوع پیشگیری همه‌جانبه از ادامه انتشار بیماری موسوم به کووید ۱۹، در ادامه برنامه‌ها و اقدامات قبلی، ضمن آرزوی غفران و رحمت الهی برای همه درگذشتگان و همدردی با بازماندگان ضروری است.

در این ابلاغیه تأکید شده است: فرمانداران از برگزاری آیین پنجشنبه آخر سال و سایر آیین مشابه و هرگونه تجمع یا مراسم ختم در تمام نقاط شهرستان ممانعت به عمل‌آورده و با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود مردم و صاحبان مراسم را از دلیل این اقدام در شرایط بحرانی پیش‌آمده آگاه کنند.

استاندار کرمانشاه در ابلاغیه خود آورده است: پیگیری و اجرای برنامه‌های قبلی و همکاری کامل با برنامه‌های پیشگیرانه نظام بهداشت و درمان استان با مشارکت جدی و عملیاتی مردم به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مورد انتظار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها