موج
کدخبر : ۳۲۱۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321989

مدیرکل آموزش و پرورش البرزاز آغازاجرای طرح آموزش مجازی کاهش استرس ناشی از ویروس کرونا با انتشارپیام‌های بهداشتی و پیشگیرانه درفضای مجازی به جامعه هدف آموزش و پرورش البرز خبر داد.

سالار قاسمی اظهارداشت: درقالب این طرح کارشناسان و متخصصان مباحث آموزشی را به صورت پیام به دانش آموزان و اولیاء در فضای مجازی ارایه می‌کنند.

این حرکت آموزشی با هدف اطلاع رسانی و کاهش استرس ناشی از شیوع بیماری کرونا دربین دانش آموزان ، اولیا و کارکنان آموزش و پرورش انجام می شود که راههای کاهش اضطراب ، غلبه بر ترس بی مورد و اجرای کارهای پیشگیرانه و اصولی بر پایه توصیه پزشکان به جامعه هدف ارائه می‌شود.

وی بیان داشت: انتشار پیام‌های بهداشتی و پیشگیرانه درفضای مجازی نباید درجامعه ترس و وحشت ایجاد کند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا تعطیلات اجباری مدارس را رقم زد و این مهمان ناخوانده اکنون دانش آموزان را پای آموزش های مجازی نشانده است،اضافه کرد: یک بسته آموزشی و مشاوره ای نیز درخصوص بیماری کرونا برای دانش آموزان در قالب پیام های مشاوره ای و هشداری پیش بینی شده است.

قاسمی تصریح کرد: دراین بسته آموزشی از خود مراقبتی فردی و اجتماعی به عنوان مهمترین اصل برای پیشگیری از شیوع بیماری‌های ویروسی از جمله کرونا یاد شده است.

دراین طرح به دانش آموزان و خانواده هایشان توصیه کرده ایم برای مقابله با این بیماری از تردد و رفت و آمد غیرضروری درون و برون شهری پرهیز کنند.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار فرهنگی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها