موج
کدخبر : ۳۲۱۹۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321972

فرمانده انتظامی استان گفت: فردی که مقدار قابل توجهی لوازم پزشکی و محلول های ضدعفونی کننده به ارزش 5 میلیارد ریال احتکار کرده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی اقدامات گسترده ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان البرز برای شناسایی و کشف انبارهای مواد ضدعفونی کننده، مشخص شد فردی با احتکار مقدار قابل توجهی لوازم پزشکی و محلول های ضدعفونی کننده در پارکینگ یک ساختمان تجاری در شهر کرج، قصد ایجاد تشنج در بازار و فروش آن ها به قیمت گزاف را دارد.

فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران پس از اطمینان از درست بودن اطلاعات، با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا 156 هزار و 520 عدد انواع لوازم پزشکی و 345 لیتر محلول های ضدعفونی کننده کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه تصریح کرد: بنابر اعلام کارشناسان ارزش اموال کشف شده حدود 5 میلیارد ریال برآورد شده است.

وی در پایان با بیان این که پلیس به صورت دوره ای در حال رصد انبارهای اقلام پزشکی و بهداشتی است خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می توانند اخبار و اطلاعات خودشان را در زمینه احتکار این اموال از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به ماموران اعلام کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها