موج
کدخبر : ۳۲۱۹۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321902

فریدون همتی تاکید کرد؛

استاندار هرمزگان از کنترل افراد در تمامی ورودی های جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی استان خبر داد و گفت: ورودی های استان به شدت برای جلوگیری از بیماری کرونا تحت مراقبت قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان، در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه مصوبات و اقدامات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان تابع سیاست‌های کشوری و ستاد ملی مبارزه با این بیماری است، عنوان کرد: تمامی استان ها موظف هستند در راستای مدیریت و مقابله با بیماری کرونا براساس سیاست های ستاد ملی مدیریت این بیماری اقدام کنند و در هرمزگان نیز به این شکل در حال انجام اقدامات مختلف هستیم.

وی ادامه داد: کنترل افراد در تمامی ورودی های جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی استان هرمزگان با استقرار تیم‌های کنترل و ارزیابی در حال انجام است و ورودی های استان به شدت برای جلوگیری از بیماری کرونا تحت مراقبت قرار دارند.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: به مردم هرمزگان این اطمینان را می‌دهیم که در تمامی ورودی های استان هرمزگان، محدودیت لازم با نهایت سختگیری و شدیدترین مراقبت و کنترل ها برای پیشگیری از بیماری کرونا در حال اعمال است و هیچ‌گونه خدماتی نیز به گردشگران در استان هرمزگان ارائه نمی شود.

همتی تصریح کرد: در تصمیمات خود برای مدیریت و مقابله با بیماری کرونا به جزئی ترین مسائل مربوط به جریان زندگی مردم توجه داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها