موج
کدخبر : ۳۲۱۸۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321889

استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

هوشنگ بازوند گفت: همه نهادها موظف هستند برای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود استفاده نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه کمیته نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا به لزوم نظارت جدی بر اجرای فرآیندهای تدوین‌شده مبنی بر تأمین اقلام بهداشتی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: کمیته نظارت موظف است اجرای کلیه مصوبات ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در کرمانشاه را رصد و پایش و در پیشگیری از شیوع این بیماری اهتمام جدی داشته باشند.

بازوند تصریح کرد: شهرداری‌ها موظف هستند در یک برنامه‌ریزی مشخص نسبت به ضدعفونی اماکن عمومی اقدام و سیستم جمع‌آوری زباله‌ها ساماندهی شود.

وی تأکید کرد: در مرزها اقدامات پیشگیرانه با نظارت جدی انجام شود و تأکید می‌کنیم در سراسر استان مردم در انجام اقدامات پیشگیرانه مشارکت کنند.

مقام ارشد استان یادآور شد: مردم با نظارت جدی به احساس آرامش خواهند رسید و طبعاً از شیوع کرونا ویروس جلوگیری خواهد شد.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه ارگان‌های دولتی و خصوصی باید در انجام تعهدات برای پیشگیری از کرونا همت ویژه‌ای داشته باشند؛ گفت: این کمیته با حضور نماینده دادستان با نهادهایی که کوتاهی و قصوری در انجام امور داشته باشند به‌شدت برخورد و سخت‌گیری جدی انجام خواهد شد.

بازوند حفظ سلامت عمومی مردم را در اولویت دانست و بیان داشت: برای تأمین اقلام بهداشتی از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان استفاده خواهیم کرد و از مردم نیز می‌خواهیم با تمام توان برای تولید اقلام بهداشتی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پای‌کار بیایند.

وی در پایان گفت: کار جهادی این کمیته می‌تواند سبب ایجاد اطمینان خاطر و آرامش مردم در مقابله با کرونا شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها