موج
کدخبر : ۳۲۱۸۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321813

مدیرکل آموزش و پرورش البرز از ادامه روند آموزشی دانش آموزان در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سالار قاسمی گفت: معلمان البرز با وجود تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس کرونا ، در کنار آموزش سراسری از طریق شبکه آموزش ، آموزش الکترونیک در جهت غنی سازی، آموزش در فضای مجازی با شعار " آموزش تعطیل نخواهد شد" سرلوحه کار خود قرارداده اند.

وی با اشاره به اینکه معلمان البرز احساس مسوولیت خاصی نسبت به دانش آموزان خود دارند، خاطرنشان کرد: در اقدامی بسیار زیبا با استفاده از فضای مجازی آموزش های گوناگون و بسیار جالب با استفاده از تکنیک های مختلف برای جبران کلاس های درس در تعطیلات اضطراری فعالیتهای فو ق العاده ای انجام می دهند.

وی یادآور شد: کار آموزش به صورت های مختلف در آموزش و پرورش البرز ادامه دارد به گونه ای که گرفتن بازخورد دانش آموزان در فضای مجازی حکایت از این مهم دارد.

قاسمی با اشاره به اینکه والدین نیز درگیر این فرآیند آموزشی در مدارس البرز شده اند، اضافه کرد: این اقدامات خلاقانه معلمان در فضای مجازی می تواند از آسیب دیدگی دانش آموزان در فرآیند یادگیری پیشگیری کند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز تصریح کرد: با این شیوه والدین از روند تحصیلی و نوع آموزش بچه ها اطلاع می پیدا کرده وتنوع یادگیری را نیز برای دانش آموزان در پی داشته است.

وی عنوان کرد: معلمان و والدین دراین ایام ازظرفیت علمی مجلات رشد برای تقویت فرآیند آموزش به دانش آموزان استفاده کنند.

مدارس البرز از ۲ هفته پیش تاکنون تعطیل است.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار فرهنگی دارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها