موج
کدخبر : ۳۲۱۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321732

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد:

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه اندازی 6 درمانگاه شبانه روزی در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد توکلی با اشاره به راه اندازی 6 درمانگاه شبانه روزی در کاشان  بیان داشت: در این درمانگاه‌ها پزشکان بیماران را معاینه می‌کنند و افرادی که به احتمال زیاد مشکوک به بیماری کووید ۱۹ باشند را به بیمارستان شهید بهشتی کاشان ارجاع می‌دهند.

وی افزود: درمانگاه‌های تأمین اجتماعی نیز تا ساعت ۱۲ آماده پذیرش هستند و بیماران مشکوک به کرونا را به بیمارستان شهید بهشتی ارجاع خواهند داد، گفت: اگر نیاز باشد، ساعت کاری این درمانگاه‌ها را افزایش می‌دهیم.

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مدیریت امور اجرایی بیماری کرونا در منطقه کاشان افزود: قدرت سرایت کرونا به شدت بالا است و این بیماری در آن واحد می‌تواند 3 یا 4 نفر را مبتلا کند.

توکلی با تاکید بر اینکه به طور قطع کرونا را شکست خواهیم داد، ادامه داد: نمودارهای آماری ما در کشور در این زمینه به سمت امیدبخشی پیش می‌رود، تعداد مراجعات بالا و کار بهداشت و درمان را بسیار زیاد کرده است و کارکنان درمان دچار فرسایش می‌شوند.

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پزشکان و کادر درمانی با تمام توان در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند و خبرنگاران باید جانفشانی‌ها و رشادت‌های کارکنان بیماستان‌ها را به مردم اطلاع رسانی کنند و رسالت خود را در تشویق و ترغیب خیران برای کمک رسانی به بیمارستانها انجام دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها