موج
کدخبر : ۳۲۱۶۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321668

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: از ابتدای بحران کرونایی در استان مازندران تا کنون 606 نفر به ویروس کرونا در استان مازندران مبتلا شدند که این آمار رشد چند برابری را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سید عباس موسوی اظهار داشت : براساس آخرین گزارش  که عصر امروز  تهیه شد آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان مازندران نسبت به ۲۴ ساعت قبل دو برابر بیشتر شد.

وی ادامه داد: دلیل روند تند صعودی قطعی شدن آمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این استان و پیک ابتلا به این بیماری در استان مازندران در روزهای جاری و عدم رعایت برخی هشدارها و مصوبات  کارگروه پدافند زیستی و مقابله با کرونا استان مازندران از جمله عدم خروج از منزل، عدم ورود مسافران به استان، تعطیلی فروشگاهها و بازارها  می باشد.

موسوی بیان داشت: تاکنون بیش از ۲۰۰ نفر از بیماران مشکوک پس از بهبودی از بیمارستان و مراکز درمانی استان مازندران مرخص شدند و حدود ۸۰۰ نفر نیز همچنان در بیمارستان ها تحت درمان قرار دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تعداد فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا در استان مازندران نیز 17 نفر می باشند.

وی تاکید کرد : تنها راه حل برای غلبه بر این ویروس را رعایت هشدارها و عدم خروج از منزل بوده و خواهش می کنیم مردم در خانه بمانند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها