موج
کدخبر : ۳۲۱۵۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321584

فرج طهماسبی خبر داد؛

مدیر خدمات شهری، روستایی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از برخورد بدون اغماض با احتکار کنندگان و گرانفروشان کالاهای بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فرج طهماسبی دیزج مدیر خدمات شهری، روستایی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم روز شنبه به خبرنگاران گفت: مردم به کالاهایی همانند ماسک، دستکش و ژل ضد عفونی نیاز فوری دارند و از این رو  با احتکارکنندگان و گرانفروشان این کالاها بدون اغماض برخورد می‌شود.

فرج طهماسبی دیزج افزود: این مدیریت به صورت مستمر واحدهای مختلف به ویژه عرضه کنندگان نیازهای ضروری مردم  را مورد بازرسی قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: تا کنون جلسات متعددی نیز با مدیران مجتمع‌های تجاری و نمایندگان صنف‌های مواد غذایی با هدف ضد عفونی کردن این واحدها برگزار شدهه است.

مدیر خدمات شهری، روستایی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت: بازرسان سازمان منطقه آزاد قشم و شبکه بهداشت و درمان به طور مستمر بر عملکرد واحدهای مختلف برای ضد عفونی کردن محیط نظارت دارند.

وی افزود: مواد ضدعفونی لازم برای مصرف هفتگی رستوران‌ها و فست‌فود فروشی‌ها با دستورالعمل تهیه مواد ضد عفونی در اختیار این واحدها گذاشته شده است.

طهماسبی دیزج ادامه داد: براساس دستورالعمل های بهداشتی ، تمام نانوایی‌ها نیز موظف به انتخاب یک‌ نفر به عنوان صندوقدار در واحد صنفی خود هستند .

وی اظهار کرد: صندوقدار در نانوایی‌ها به هیچ عنوان نباید در پخت و عرضه نان به مشتری دخالت داشته باشد.

مدیر خدمات شهری، روستایی و اصناف سازمان منطقه آزاد از مردم خواست در صورت مشاهده اقدامات غیر اصولی در هر واحد صنفی به ویژه عرضه کنندگان‌ موادغذایی و کالاهای پزشکی مراتب را از طریق تلفن شماره ۰۷۶۳۵۲۵۲۰۱۰ اعلام نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها