موج
کدخبر : ۳۲۱۵۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321515

اباذر سالاری:

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام گفت: آماده هرگونه همکاری برای مقابله با ویروس کرونا و پیشگری از آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان، از آمادگی کامل سپاه برای کمک به پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: رویکرد سپاه حمایت همه جانبه از دانشگاه علوم پزشکی است.

سردار اباذر سالاری افزود: بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان با تمام ظرفیت ها آماده هرگونه همکاری برای پیشگیری از این ویروس منحوس درکنار دانشگاه علوم پزشکی  جزء برنامه ها و اولویت های کاری خود قرارداه است.

وی گفت : همچنین   با همت و ظرفیت گسترده بسیج برای آموزش و بالا بردن سطح آگاهی مردم استان برنامه ریزی شد که تاکنون توانسته ایم بخش عمده ای از مردم استان را در این آموزشها از روش های مقابله و پیشگیری از این بیماری آگاه کنیم.

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام  استان هرمزگان با بیان اینکه تمامی مراکز درمانی سپاه استان برای ارائه خدمات در آماده باش کامل هستند، گفت: این اعلام آمادگی از ابتدای کار انجام شده است و تمامی مراکز درمانی برای انجام هرگونه معاینات پزشکی آماده هستند.

 سالاری با اشاره به تشکیل جلسات با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی  بیان کرد: این جلسات به منظور انجام سایر اقدامات شامل رصد و پایش، آشکارسازی، هشداردهی، تشخیص، تصمیم و عملیات، کنترل، حفاظت و پیشگیری، امداد و نجات، درمان، بازیابی و بازتوانی منابع، محدودسازی و رفع آلودگی در برابر این تهدید زیستی تشکیل شده است.

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام عنوان کرد:   آموزش صحیح و پرهیز از ایجاد هراس را از مهمترین ارکان برخورد با کرونا دانست و گفت : تمامی آحاد مردم در راستای حفظ بهداشت عمومی و فردی باید اهتمام داشته باشند و هرگونه اخبار مربوط به این بیماری را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها