موج
کدخبر : ۳۲۱۳۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321342

مجتبی قهرمانی خبر داد؛

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس از معدوم سازی ۱۱۰۰ قلیان و پلمب ۸ واحد صنفی که به اخطار های عدم عرضه توجه نکرده بودند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس اعلام کرد: با توجه به تأکیدات ریاست کل دادگستری استان هرمزگان به منظور صیانت از بهداشت عمومی ، ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ، دستور معدوم سازی ۱۱۰۰ قلیان و پلمب ۸ واحد صنفی که به اخطار های عدم عرضه توجه نکرده بودند صادر شد.

این مقام قضایی در ادامه اتخاذ تمهیدات مناسب به منظور اجرای قانون منع استعمال مواد دخانی در اماکن عمومی با همکاری شبکه بهداشت و دیگر دستگاه های متولی را راهکاری مناسب به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا ویروس و دیگر امراض مسری برشمرد.

وی همچنین بر عزم جدی دستگاه قضائی در مقابله با افرادی که بهداشت عمومی جامعه را به مخاطره می‌اندازند تأکید کرد و اظهار داشت: با عوامل خطر ساز برای سلامتی شهروندان به صورت ویژه و قاطع برخورد خواهد شد.

قهرمانی بر اهمیت حفظ سلامت جامعه تأکید کرد و افزود:پس از مطرح شدن شکایت‌های مردمی و درخواست‌های مکرر از دستگاه قضایی، برخورد با مراکز عرضه قلیان در مکان‌های عمومی در دستور کار دادستانی قرار گرفت و در کوتاهترین زمان ممکن قلیان‌ها از این مراکز جمع آوری شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس  در پایان خاطر نشان کرد: عرضه قلیان به عنوان یک خطر جدی برای سلامت افراد جامعه یکی از مصادیق بارز وصف مجرمانه به شمار می‌رود و دستگاه قضایی به مردم اطمینان می‌دهد که با عوامل تهدید کننده سلامت و بهداشت عمومی با قاطعیت و بدون اغماض برخورد نماید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها