موج
کدخبر : ۳۲۱۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321230

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز از مردم استان خواست در هنگام خرید محصولات بهداشتی به مجوزها، تاریخ تولید و انقضا و قیمت درج شده بر روی مواد شوینده و ضدعفونی کننده توجه نمایند .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، رامین ربیعی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران گفت: مردم مواد شوینده و ضدعفونی کننده مورد نیاز خود را از مراکز معتبر خریداری کنند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را به سامانه 124 گزارش دهند.

  وی با اشاره به کشف ۶۴۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده تقلبی از یک واحد صنفی اظهار داشت: پس از ارسال گزارش از سوی حراست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اعزام بازرسان به یک واحد صنفی در جنوب شهرستان کرج تعداد ۳۲ گالن ۲۰ لیتری حاوی مواد ضدعفونی کننده تقلبی کشف و ضبط شد.

این واحد صنفی در زمینه فروش اقلام خوراکی مشغول به فعالیت بوده که این مواد را در ۲ نوع ضدعفونی کننده دست و سطوح به مشتریان خود عرضه می کرد.

با توجه به نامشخص بودن محتویات این مواد ضدعفونی کننده تمام ۶۴۰ لیتر توقیف و واحد صنفی نیز با حکم مراجع قضایی پلمب شد.

به دنبال شیوع بیماری کرونا در کشور و البرز برخی افراد سودجو به احتکار ماسک ، الکل و مواد ضدعفونی کننده در البرز پرداختند که تاکنون تعدادی از این افراد دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها