موج
کدخبر : ۳۲۱۱۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321187

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی البرز از تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفندماه به ابتدای اردیبهشت ماه سال ۹۹ خبر داد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سرهنگ محمدرضا چگینی با اعلام این خبر گفت: : از این رو در این برهه زمانی و در راستای سیاست‌های کلی بهداشتی جاری در سطح کشور و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین رفع دغدغه های مشمولان و خانواده‌های آنان، معاونت وظیفه عمومی برابر مجوز صادره از سوی ستادکل نیروهای مسلح اعزام مشمولان اسفند ماه را تمدید کرد.

وی اظهار کرد: در اجرای ماموریت‌های محوله، همواره اصل سلامت مشمولان از نظر جسمانی و روانی در تمامی مراحل اجرای ماموریت‌ها به خصوص در فرآیند اعزام به خدمت مشمولان دارای اهمیت است.

این مقام انتظامی افزود: براین اساس تاریخ اعزام به خدمت مشمولانی که برگ آماده به خدمت در تاریخ ۱۹ اسفند ماه سال ۹۸ را دریافت کرده‌اند به ابتدای اردیبهشت ماه تمدید شد.

سرهنگ چگینی بیان کرد: در این راستا و برابر سیاست‌های جدید اعزام به خدمت مشمولان در سال ۹۹، کلیه مشمولان غیر دانشگاهی دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم در تاریخ سوم اردیبهشت ماه ۹۹ و کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه که دارای مدرک تحصیلی کاردانی ،کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری هستند در تاریخ اول اردیبهشت ماه ۹۹ به خدمت اعزام می‌شوند.

وی افزود: عملیات اجرایی این طرح توسط این معاونت در حال اجرا بوده و اطلاع رسانی لازم پیرامون تاریخ اعزام به خدمت و محل آموزش از طریق پیامک برای این عزیزان ارسال می شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان البرز تصریح کرد: ضروری است تمامی مشمولان  و خانواده های محترم آنان ضمن حفظ آرامش و اجرای تدابیر و توصیه‌های بهداشتی لازم که از سوی مسئولان امر در رسانه‌های رسمی اعلام می‌شود از مراجعه حضوری به وظیفه عمومی استان خودداری کرده و صرفا یک هفته قبل از زمان تعیین شده با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +۱۰) برگ آماده به خدمت و برگ معرفی نامه خود به مراکز آموزش نیروهای مسلح را دریافت کنند.

سرهنگ چگینی گفت: معاونت وظیفه عمومی استان کلیه موضوعات ایمنی و بهداشتی را برای مشمولان در مراحل اعزام به خدمت در نظر گرفته و برای حفظ سلامت آنان تدابیر لازم را لحاظ می کند.

این مقام انتظامی در پایان تاکید کرد: سازمان وظیفه عمومی ناجا تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی در حوزه اعزام به خدمت مشمولان بوده و هرگونه اطلاع رسانی لازم در این حوزه از طریق سازمان انجام می شود، بنابراین از تمامی عزیزان به ویژه رسانه‌های گروهی در خواست می‌شود اخبار این حوزه را از طریق سایت اطلاع رسانی سازمان به آدرس www.vazifeh.police.ir پیگیری و مشمولان عزیز نیز از طریق تلفن گویای ۰۹۶۴۸۰ سئوالات خود را پیگیری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها