موج
کدخبر : ۳۲۱۱۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321123

نماینده وزیر بهداشت در مازندران:

نماینده وزیر بهداشت در امور پیشگیری از کرونا در مازندران و گلستان گفت: از ابتدای بحران کرونا تا کنون در مجموع ۱۳۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا از بیمارستان‌های مازندران مرخص شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، دکتر محمد مهدی ناصحی در جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا که در ساری برگزار شد اظهار داشت: وضعیت استان مازندران نسبت به دو استان مجاور خود در خصوص کنترل کرونا ویروس بهتر است.

وی ادامه داد :  با جدیت نظام سلامت، مجموعه مدیریتی استان و درگیری همه دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین رعایت اصول بهداشتی مردم در هفته‌های آینده شاهد کاهش پیک ابتلا به کرونا خواهیم بود.

نماینده وزیر بهداشت در امور پیشگیری از کرونا در مازندران تصریح کرد: با تلاش مدیران اجرایی استان مازندران بویژه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و استانداری روند مهار بیماری و پشتیبانی از حوزه سلامت به نحو خوبی در استان صورت گرفته است.

ناصحی با بیان اینکه کرونا ویروس قدرت سرایت بالایی در بین افراد دارد و مشکلات جدی را در حوزه سلامت مردم ایجاد کرده است افزود: دستگاه‌های اجرایی باید تمام توان خود را برای کنترل و پیشگیری این ویروس بکار گیرند و مردم نیز اصول بهداشتی و فردی را رعایت کنند تا این ویروس از جامعه رخت ببندد.

وی به مسافرخیز بودن استان مازندران و ورود گردشگران از سراسر کشور به این استان اشاره کرد و گفت: مردم با لغو سفر‌های غیرضروری، پرهیز از اجتماع و رعایت اصول بهداشتی می‌توانند از شیوع این بیماری جلوگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها