موج
کدخبر : ۳۲۱۰۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321096

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند خبر داد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند از کشف دستگاه قاچاق استخراج ارز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، قاسم بازدار، رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند  با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی نهاوند ارجاع شد، افزود: کشف دستگاه‌های ماینر در آبان‌ماه امسال صورت گرفت که پس از بررسی مشخص شد که ماینرها به صورت قاچاق وارد شده و از آن استفاده غیرقانونی به عمل آمده است.

قاسم بازدار گفت: با همکاری پلیس اطلاعات انتظامی نهاوند و سربازان گمنام امام زمان(عج) طی بازرسی از یک محل ۴۳۸ دستگاه ماینر قاچاق (دستگاه استخراج ارز) کشف شد.

وی با بیان اینکه تمام دستگاه‌های مربوطه کشف و ضبط شد، ادامه داد: در این رابطه یک نفر نیز دستگیر شده که پس از تحقیقات لازم در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

بازدار بیان کرد: پس از سیر مراحل قضایی و محرز شدن ورود غیرقانونی دستگاه‌ها و سوءاستفاده از آنها در جهت ارز اعتباری، علاوه بر ضبط کالا، متهم به پرداخت ۱۰ میلیارد تومان جزای نقدی به نفع صندوق دولت محکوم شد.

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند، وی از شهروندان درخواست کرد که در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره ۱۳۴ به اداره تعزیرات یا نیروی انتظامی اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها