موج
کدخبر : ۳۲۱۰۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321067

محمدحسن باقری‌شکیب مطرح کرد:

کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان با اشاره به اینکه تا روز جمعه بارشی در استان همدان نخواهیم داشت، از افزایش دمای هوای همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدحسن باقری‌شکیب،  کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان با اشاره به افزایش دمای هوای همدان،  افزود: سامانه بارشی به طور کامل از آسمان همدان خارج شده است و پیش‌بینی می‌شود تا روز جمعه بارشی در این استان نداشته باشیم.

باقری عنوان کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های ماهواره‌ای، آسمان بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری، همراه با غبار محلی و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

باقری‌شکیب عنوان کرد: از امروز دمای هوای این استان روزانه به صورت میانگین بین ۲ تا چهار درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

وی اضافه کرد: از شامگاه جمعه سامانه بارشی از غرب کشور وارد استان می‌شود و اثر خود را به صورت بارش باران باقی می‌گذارد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته قهاوند با ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرمترین و رزن با چهار درجه سانتی‌گراد زیر صفر، سردترین شهرهای استان بوده‌اند.

وی عنوان کرد: کمینه دمای هوای همدان ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و دمای بیشینه هوای این شهر نیز هشت درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ثبت رسیده است.

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها