موج
کدخبر : ۳۲۱۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321030

سرهنگ عبدالمجید کرمی خبر داد؛

با هوشیاری و تلاش کارآگاهان جرائم جنایی پلیس آگاهی استان هرمزگان یک قاتل متواری در یک عملیات پیچیده پلیسی شناسایی ودستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عبدالمجید کرمی رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان در  مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره فوت مشکوک فردی در محله میامی روستای خورگو (واقع در 60 کیلومتری محور "بندرعباس –سیرجان) ، موضوع بصورت ویژه در دستور کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان، افزود: مأموران پلیس آگاهی به همراه بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس و کارشناسان بررسی صحنه جرم اداره تشخیص هویت به محل اعزام  و در بازدید از اتاقکی انبار مانند از یک منزل روستایی در ارتفاعات کوهستانی محل، جسد پیرمردی 68 ساله مشاهده کردند.

سرهنگ عبدالمجید کرمی ، اظهار داشت: با توجه به وضعیت خاص فرهنگی و اجتماعی  روستا، اهالی محل در بدو ورود از ارائه هرگونه اطلاعات در خصوص نحوه فوت متوفی خودداری کرده و موضوع فوت وی را حادثه، بیماری و یا سکته قلبی عنوان کردند که  تحقیقات  فنی و پلیسی و غیر محسوس توسط کارآگاهان آگاهی انجام شد.

این مسئول انتظامی استان یادآور شد : ضمن هماهنگی قضائی، محل اختفاء قاتل متواری شناسایی ودستگیری این متهم در دستور کار ماموران گرفت و پس از تعقیب و مراقبت های ویژه و پس از حصول اطمینان از مخفی شدن متهم یاد شده در منطقه کوهستانی صعب العبورمنتهی به یکی از باغات اطرف روستا، در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

رئیس پلیس اگاهی استان هرمزگان خاطر نشان کرد : در بازجویی فنی بعمل آمده  متهم به جرم خود معترف و پس از بازسازی صحنه  قتل، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها