موج
کدخبر : ۳۲۱۰۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321005

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

دکتر مرادی گفت: به مردم کرمانشاه توصیه می‌کنیم برای مقابله با کرونا در خانه بمانند و مشارکت مردم در انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت بهداشت فردی تاکنون بسیار مطلوب بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تأکید بر اینکه مشارکت مردم در انجام اقدامات پیشگیرانه از کرونا و رعایت بهداشت فردی تاکنون بسیار مطلوب بوده و این مهم را با جدیت انجام بدهند، بیان داشت: خدمتگزاران و جهادگران سلامت در صف مقدم با تمام وجود برای خدمت به مردم و بیماران کرونا در کرمانشاه آمادگی کامل دارند و عبور از این بحران با مشارکت مردم امکان‌پذیر است.

وی گفت: با توجه به انجام اقدامات پیشگیرانه و مشارکت بسیار مطلوب مردم خوشبختانه هم‌اکنون به لحاظ آماری جزء استان‌های هستیم که در شرایط مناسبی قرار داریم.

مرادی افزود: پیش‌بینی امکانات لازم برای ارائه خدمات در این بحران برای خدمتگزاری به بیماران احتمالی انجام‌شده است و برای مدیریت این بحران نیازمند همراهی بیشتر مردم در رعایت بهداشت فردی و انجام اقدامات پیشگیرانه هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان داشت: حضور فعال و مدیریت استاندار کرمانشاه در تمامی مراحل این بحران شیوع کرونا در کنار همراهی همه دستگاه‌های اجرایی سبب شده امروز امکان خدمت‌رسانی به مردم تسهیل و میسر شود و پیش‌بینی‌های لازم هم انجام‌شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها