موج
کدخبر : ۳۲۰۹۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320981

حسین اشرفی خبر داد،

سرپرست اداره حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم از انجام عملیات ضد عفونی وسایل حمل و نقل عمومی فعال در شهر قشم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین اشرفی با اعلام این خبر، گفت: ضد عفونی وسایل حمل و نقل عمومی و تاکسی های مختلف در شهر قشم با هدف کمک به کاهش احتمال درگیری مردم با بیماری کرونا به طور مستمر ادامه دارد.

وی ادامه داد: رعایت نکات بهداشتی در تاکسی ها، آژانس ها و سایر وسایل نقلیه عمومی به علت ارتباط نزدیک با شهروندان و گردشگران با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا در دستور کار قرار دارد.

سرپرست اداره حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم افزود: بازرسان این اداره همراه با اکیپ غربالگری بیماری کرونا تا زمان کنترل این بیماری و بازگشت به شرایط عادی، تمامی تاکسی ها، آژانس ها و وسایل حمل و نقل عمومی را به صورت مستمر مورد سنجش قرار می‌دهند.

به گفته اشرفی؛ با هماهنگی صورت گرفته بیش از 1000 ماسک به رانندگان تاکسی شهر قشم تحویل داده شده و عملیات ضد عفونی تاکسی ها با استفاده از آب ژاول تولید شده در شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: در این مدت عملیات ضدعفونی برای تمامی اتوبوس هایی که در حال تردد در جزیره هستند نیز انجام گرفته است.

سرپرست اداره حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه عملیات غربالگری مربوط به ویروس کرونا در نقاط مختلف استان هرمزگان از جمله مبادی ورودی به جزیره قشم به صورت جدی آغاز شده و این اقدام موجب ارتقا سطح خدمات بهداشتی به افراد مشکوک به این بیماری در داخل این جزیره می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها