موج
کدخبر : ۳۲۰۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320940

محمد بختیار خلیقی:

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در تامین کالاهای اساسی مشکلی وجود ندارد و بیش از نیاز استان این کالاها در انبارها ذخیره‌سازی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمدبختیار خلیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه های کردستان اظهار داشت: بیش از نیاز استان کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، گوشت و غیره در انبارها ذخیره‌سازی شده است.

وی تصریح کرد: هیچ کمبودی در زمینه کالاهای اساسی در استان وجود ندارد و کالاهای مورد نیاز توسط شرکت غله و پشتیبانی امور دام ذخیره‌سازی شده است.

 خلیقی در ادامه افزود:  در زمینه توزیع کالاهای اساسی نیز هماهنگی‌های لازم با اتحادیه‌های صنفی انجام شده و کالاها بدون هیچ مشکلی در شبکه توزیع قرار خواهد گرفت.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اضافه کرد: میوه شب عید هم به میزان کافی خریداری شده و در چهار انبار در سطح استان ذخیره‌سازی شده است.

خلیقی با اشاره به اینکه بیش از 423 تن آرد و 486 تن برنج تایلندی در استان موجود است، گفت: در تامین توزیع کالاهای اساسی برای این ایام یک‌هزار و 300 تن برنج 1121 و 600 تن شکر تامین شده است.

وی خاطرنشان کرد: 220 تن گوشت منجمد طرح معیشتی و 220 تن مرغ منجمد هم برای تعطیلات نوروزی در نظر گرفته شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در مجموع در بحث تامین کالاهای اساسی بیش از نیاز استان در انبارها ذخیره‌سازی شده و قطعا کوچکترین مشکلی در این حوزه نداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها