موج
کدخبر : ۳۲۰۸۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320832

جهت مقابله با کرونا ویروس انجام شد؛

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از توزیع بسته های بهداشتی بین مددجویان کمیته امداد اصفهان جهت مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا بالغ بر ۳۴۵ میلیون تومان به تهیه و توزیع بسته بهداشتی شامل ماسک، ژل ضد عفونی کننده و صابون مایع در بین مددجویان و بیماران صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد در اصفهان اختصاص داده شده است.

وی با اعلام اینکه ۶۲۶۱ بیمار خاص و صعب العلاج و بالغ بر ۷۴ هزار سالمند ۶۰ ساله و بالاتر، تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند، تاکید کرد: اولویت اهدای اقلام بهداشتی مذکور با این مددجویان است که بر اساس اعلام مراجع پزشکی آسیب پذیری بیشتری در رابطه با کرونا ویروس جدید دارند.

زارع ادامه داد: مددجویان درگیر دیالیز، پیوند کلیه، ام اس، تالاسمی و هموفیلی در دسته بیماران خاص و مددجویان مبتلا به سرطان، نارسایی های قلبی، عروقی، ریوی، اعصاب و روان و همچنین سالمندان زمینگیر در دسته بیماران صعب العلاج قرار می گیرند.

وی با ابراز نگرانی نسبت به آسیب هایی که به اقشار نیازمند از کمیابی و کمبود اقلامی نظیر ماسک و ژل ضد عفونی وارد می شود، گفت: امیدواریم که خیران گرانقدر و نیکوکاران خیر اندیش در این زمینه نیز با کمک به این نهاد بار مشکلات و نگرانی ناشی از این ویروس جدید را برای مددجویان به ویژه بیماران خاص و صعب العلاج، کاهش دهند.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با توضیح اینکه توزیع اقلام تهیه شده با تشخیص مددکاران و بر اساس اولویت های یاد شده خواهد بود، تاکید کرد: تهیه این اقلام با مدیریت دفاتر کمیته امداد در هر منطقه انجام می شود و مددجویان از مراجعه حضوری بدون هماهنگی خودداری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها