موج
کدخبر : ۳۲۰۷۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320739

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران گفت: اولین مرکز ایزوله منفی با حمایت سازمان جهانی بهداشت با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی در بیمارستان نوشهر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سید عباس موسوی اظهار داشت: پروژه ایزوله منفی بیمارستان نوشهر درباره بیماری‌های تنفسی و عفونی کاربرد دارد و به بهبود آنان کمک می‌کند.

وی ادامه داد: این مرکز اولین مرکز با استانداردهای بسیار بالا و فیتلرهای متفاوت برای تهویه هوا و خدمات تخصصی در کشور و استان است و مرکز ایزوله منفی نوشهر مرکز منحصربفردی است و با پنج تخت و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی احداث و تجهیز شد و دستگاه‌هایی با تکنولوژی بالا در آن مستقر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان داشت: 99 بیمار کرونایی در مازندران بهبود یافته و ترخیص شدند و اینکه کرونا بیماری خطرناکی نیست و برای ۸۰ درصد بیماران مشکلی ایجاد نمی‌کند و  بیشترین نگرانی درباره کسانی است که آسیب پذیر هستند و نباید تعداد بیماران افزوده شود.

وی تاکید کرد: ۴ مرکز درمانی بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر، رازی قائمشهر، امام خمینی (ره),مل و بیمارستان امام خامنه ای عباس اباد و شهید بهشتی نوشهر در استان مازندران برای بستری بیماران مشکوک یا قطعی کرونا تعیین شدند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها