موج
کدخبر : ۳۲۰۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320732

عدالت حاجی پور خبرداد:

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: در راستا ضد عفونی و گندزدایی اماکن عمومی و معابر و بیمارستانها و ادارات خدمات رسان پر ترددشهرستان پارس آباد برای پیشگیری از شروع کرونا آغاز و در چند روز آتی ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد اظهار داشت: امروز در بسیج عمومی با کمک شرکت های کشت و صنعت مغان و پارس و شهرداری و شبکه بهداشت و درمان و تمامی ادارات و نیروهای بسیج و هلال احمر  ضمن ضد عفونی محیطی سالم را برای مراودات و تعاملات اجتماعی فرآهم خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در این راستا ضد عفونی و گندزدایی اماکن عمومی و معابر و بیمارستانها و ادارات خدمات رسان پر ترددشهرستان پارس آباد برای پیشگیری از شروع ویروس کرونا آغاز و در چند روز آتی ادامه خواهد داشت.

 فرماندار شهرستان پارس آباد از همکاری مردم و زحمت های کادر پزشکی و درمانی و بهداشتی قدردانی کرده و اظهار کرد: رعایت بهداشت شخصی و عمومی و حضور نیافتن در تجمعات  و ماندن در خانه ها بهترین شیوه پیشگیری است.

فرماندار پارس آباد   همدلی و وحدت و انسجام را کلید موفقیت دانست و افزود: همه با هم به زودی از این بحران گذر کرده و این روزها تجربه ای برای توسعه هرچه بیشتر  شهرستان با همیاری همگانی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها