موج
کدخبر : ۳۲۰۶۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320609

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان ضمن اشاره به عدم نهادینه شدن سوختگیری توسط پمپ چی ها در کردستان، از مردم درخواست کرد در هنگام سوخت گیری به نازل ها دست نزنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، یداله زندی امروز یکشنبه با اعلام این مطلب وبا اشاره به شیوع ویروس کرونا در کردستان ، اظهار داشت: هنوز فرهنگ واگذاری کار سوخت‌گیری به پمپ چی‌ها (در پمپ‌های بنزین) در جامعه ما آنطور که باید نهادینه نشده و صاحبان خودروها خود بر انجام این کار تاکید و اصرار دارند.

وی اضافه کرد: پیش از این نیز به جایگاه‌داران در مناطق مختلف این استان اعلام شده بود که متصدیان شان اقدام به سوختگیری برای خودروها کنند اما بسیاری مراجعان اجازه این کار را نمی‌دهند و برغم تاکید مسوولان بهداشت و درمان همچنان خود اقدام به سوخت‌گیری می‌کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به اجباری نبودن سوختگیری توسط متصدیان جایگاه‌های عرضه بنزین اشاره کرد و افزود: یکی از آیتم‌های درجه‌بندی جایگاه‌ها انجام این کار به وسیله پمپ چی است که در صورت عدم رعایت در ارتقای آنان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

زندی از عرضه دستکش رایگان در جایگاه‌های عرضه بنزین شهر بانه به رانندگان مراجعه کننده برای دریافت سوخت خبر داد و تاکید کرد: امیدواریم فرهنگ واگذاری کار سوختگیری به متصدیان مربوطه در پمپ‌ بنزین‌ها در این استان و کشور نهادینه شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها