موج
کدخبر : ۳۲۰۱۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320118

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران :

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: هلدینگ ثروت آفرینی یکی از اقدامت خوب و موثر در رشر و شتاب توسعه همه جانبه استان مازندران است که از سوی استانداری ارایه و پیگیری می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، کامران اصغری در جلسه نقش تعاونی ها در هلدینگ ثروت آفرینی مازندران اظهار داشت: استان مازندران در حوزه ظرفیت های سرمایه گذاری از پتانسیل های بالایی برخودار است که باید از نعمت جنگل ، دریا ، گردشگری، معادن و کشاورزی استفاده بهینه انجام داد.

وی ادامه داد : در استان مازندران تعاونی های مختلف با موضوعات گوناگون فعالیت دارند که می توانند در ایجاد و همراهی هلدینگ ثروت آفرینی کمک کنند.

اصغری تاکید کرد :  لازمه تبدیل ظرفیت‌ها به بالفعل و بهره‌گیری از آن نیازمند انجام سرمایه‌گذاری‌های مشترک و بزرگ است و باید به ثروت‌آفرینی در حوزه‌های مختلف از جمله بخش تعاون در همه حوزه ها توجه اساسی شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تشکیل هلدینگ سرمایه‌گذاری و ثروت‌آفرینی را در استان ضروری برشمرد و با بیان اینکه نباید از تشکیل آن از بخش تعاون غافل ماند، گفت: تعاونی‌ها باید نقش اول را در هلدینگ ثروت‌آفرینی مازندران ایفا کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها