موج
کدخبر : ۳۱۹۸۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319864

محمد مجیری خبر داد:

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ‌های کشاورزی شهرداری اصفهان از ضد عفونی کردن فروشگاه های کوثر برای پیشگیری ار کرونا در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد مجیری اظهار داشت: برای حفظ سلامت شهروندان بازارهای کوثر شهرداری اصفهان به امکانات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مجهز شده‌اند و تمام وسایل فروشگاه ها هر روز ضد عفونی می‌شود.

وی افزود: با توجه به ضدعفونی کردن فروشگاه های کوثر طی چند مرحله در روز، فعالیت این مراکز در شهر اصفهان همچنان ادامه دارد. 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ‌های کشاورزی شهرداری اصفهان افزود: با توجه به رعایت موراد بهداشتی و ایمنی در فروشگاه ها، آمار مراجعات مردمی تغییری نسبت به روزهای دیگر نداشته است و با توجه به کاهش تراکم فروشگاه در صبح ها، بهتر است مردم خریدهای خود را به ابتدای صبح موکول کنند تا از تشکیل صف در صندوق ها هم جلوگیری شود.  

افزایش تعداد صندوق های فروشگاه ها برای جلوگیری از تشکیل صف  

محمد مجیری از افزایش تعداد صندوق ها در فروشگاه های کوثر اصفهان خبر داد و گفت: این اقدام هم از تشکیل صف جلوگیری خواهد کرد. همچنین ترولی های مورد استفاده در فروشگاه ها بعد از هر بار مصرف از سوی مردم ضدعفونی می شود.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ‌های کشاورزی شهرداری اصفهان در مورد احتمال تعطیلی فروشگاه های کوثر در روزهای آتی اظهار کرد: این تصمیم و دستورالعمل از سوی مدیریت بحران استان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که متولی تخصصی سلامت است، گرفته خواهد شد و تاکنون چنین ابلاغی به شهرداری نشده است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها