موج
کدخبر : ۳۱۹۸۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319855

رئیس پلیس راه استان البرز گفت : با توجه به بارندگی ها جاده های مواصلاتی استان لغزنده هستند و رانندگان در صورت تردد حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، رضا گودرزی گفت: بارش برف و باران موجب لغزندگی محورهای استان البرز شده است و همراه داشتن زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی الزامی است.

وی در رابطه با آخرین وضعیت راههای این استان گفت: بارش برف و باران موجب لغزندگی محورهای استان البرز شده است و  رانندگان ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ و لوازم ایمنی باید با احتیاط حرکت کنند.

گودرزی با اشاره به اینکه این بارش ها در جاده کرج - چالوس از محدوده گچسر تا کندوان به صورت برف  و در بقیه محورها به صورت باران است گفت: بارش در محورهای آزادراهی نیز به صورت باران است که رانندگان دراین شرایط با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

گودرزی خاطرنشان کرد که تمام راه های البرز باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد اما همراه داشتن زنجیر چرخ به ویژه در مناطق کوهستانی الزامی بوده و در طول مسیر توسط ماموران پلیس راه کنترل می شود.

وی تاکید کرد: رانندگان در هنگام سفر از سلامت فنی خودرو مطمئن شده و  سوخت کافی همراه داشته باشند و همچنین  از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها