موج
کدخبر : ۳۱۹۷۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319761

معاون استانداری کرمانشاه:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: مقررشده تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با تشخیص دانشگاه علوم پزشکی استان صورت بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در نشست ویژه با فرمانداران استان که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: وزارت بهداشت در کشور و دانشگاه علوم پزشکی در استان متولی مقابله با کرونا ویروس هستند و تمامی دستگاه‌ها باید با این دانشگاه همراهی و همکاری داشته باشند.

وی حضور و مشارکت مردم را بهترین و مؤثرترین روش برای مقابله با  بیماری کرونا دانست و تأکید کرد: همراهی مردم نیاز به آموزش دارد و دانشگاه علوم پزشکی باید هدایت‌گر نگرانی مردم باشد و نکات بهداشتی را گوشزد کند و در این کار از ظرفیت تمام رسانه‌ها بهره بگیرد.

الهی تبار افزود: فرمانداران هم برای آگاهی بخشی به مردم باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنند تا مواجهه با این ویروس به یک حرکت عمومی تبدیل شود.

معاون استانداری کرمانشاه تجربه زلزله سرپل ذهاب و پیشگیری از بروز مسائل بهداشتی را الگوی مناسبی برای مقابله با کرونا در استان دانست و گفت: در زلزله سرپل ذهاب علیرغم امکان بروز مسائل تهدیدکننده بهداشتی، با برنامه‌ریزی و آموزش مردم، شرایط بهداشتی منطقه بهتر از قبل زلزله شد.

وی افزود: در ارتباط با مرزها هم آموزش مرزنشینان بسیار مهم است و حتماً باید به این مناطق از سوی دانشگاه علوم پزشکی به‌طور ویژه توجه شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    شمارو به مقدساتتون قسم مدارس تا عید تعطیل کنید بخدا استرس داره میکشتمون خودمون به جهنم برای بچه هامون میترسیم

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها