موج
کدخبر : ۳۱۹۶۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319618

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست ستاد تنظیم بازار استان کرمانشاه گفت: با توجه به وجود خطر ابتلا به ویروس کرونا، امسال برگزاری نمایشگاه بهاره تنها با تائید کتبی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امکان‌پذیر است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با تأکید بر برگزاری نمایشگاه بهاره کرمانشاه منوط به تائید کتبی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه بهاره یکی از اولویت‌های استان است و فرصتی برای عرضه مستقیم و ارزان کالا به مردم محسوب می‌شود.

وی افزود: با توجه به وجود خطر ابتلا به ویروس کرونا، امسال برگزاری نمایشگاه بهاره تنها با تائید کتبی دانشگاه علوم پزشکی و رعایت اصول ایمنی و بهداشتی برگزار می‌شود تا خدای‌ناکرده خطری متوجه سلامت شهروندان نشود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مورد مثبتی از ابتلا به ویروس کرونا در کرمانشاه گزارش نشده است، در ادامه عنوان کرد: هم‌اکنون ۵ مورد مشکوک در بیمارستان ویژه این بیماران تحت نظر کامل هستند که نمونه‌های آن‌ها برای آزمایش به تهران فرستاده‌شده است.

بازوند در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از فعالیت‌های خوب حوزه اقتصادی استانداری و سازمان صنعت و معدن استان برای تأمین میوه و دیگر مایحتاج ضروری مردم در شب عید اظهار داشت: کرمانشاه در مقایسه دیگر استان‌ها از نرخ تورم بسیار بهتری برخوردار است که حاصل زحمات مدیران اقتصادی استان است‌.

وی تأکید کرد: موضوع تأمین میوه شب عید با حساسیت و جدیت دنبال می‌شود زیرا جزو کالاهای اصلی سبد خانوار در ایام عید محسوب می‌شود.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: تاکنون ۱۰۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب باکیفیت خریداری‌شده است و در صورت اعلام نیاز بازار، طی روزهای آینده این میزان افزایش خواهد یافت تا در ایام عید و در صورت راه‌اندازی نمایشگاه بهاره مردم مشکل خاصی نداشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها