موج
کدخبر : ۳۱۹۵۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319598

مدیر تیم پرسپولیس به علت عدم حضور بازکنان تیم سپاهان در ورزشگاه به ناظربازی اعتراض شدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کاروان پرسپولیس نیم ساعت پیش به ورزشگاه نقش‌جهان رسیده اما اعضای تیم فوتبال سپاهان در فاصله یک ساعت مانده تا شروع بازی با پرسپولیس هنوز به ورزشگاه نرفته‌اند.

تیم فوتبال سپاهان به بدون تماشاگر بودن این مسابقه اعتراض داشت و خواهان لغو این دیدار بود. به همین خاطر طبق ادعای سایت باشگاه پرسپولیس اعضای این تیم اصفهانی در فاصله یک ساعت مانده تا شروع مسابقه در ورزشگاه حضور نیافتند.

سایت باشگاه پرسپولیس در این خصوص نوشت: در حالی که تیم‌ها برای هر  بازی باید ۹۰ دقیقه قبل از سوت شروع در ورزشگاه باشند کاروان پرسپولیس از این زمان هم یک ربع زودتر به ورزشگاه رسید تا خود را آماده بازی امروز مقابل سپاهان کند. با این حال اکنون و در شرایطی که تنها یک ساعت تا شروع بازی باقیمانده، کاروان تیم میزبان هنوز به ورزشگاه نرسیده است.

به گزارش موج؛ جلال مرادی، ناظر بازی در بدو ورود کاروان پرسپولیس به پیروانی، مدیر تیم اعلام کرد که به دلیل اینکه تعدادی از هواداران سپاهان مقابل هتل کوثر اصفهان تجمع کرده‌اند، احتمال دارد بازی با تاخیر شروع شود. این موضوع با اعتراض شدید پیروانی همراه شد و او گفت پرسپولیس به موقع رسیده و مشکلی برای شروع بازی ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها