موج
کدخبر : ۳۱۸۹۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318953

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز تعداد خبرنگارانی که در پورتال استانداری ثبت نام کرده اند را 256 نفر اعلام کرد و گفت کارت تردد آنها نیز صادر شده است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، محمدرضا جهانشاهلو صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با ایجاد درگاهی در پورتال استانداری البرز نسبت به ثبت نام خبرنگاران استان برای حضور در ستاد انتخابات و حوزه های انتخابیه استان اقدام شد.

وی گفت: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان موظف به ایجاد بستری مناسب برای پوشش رسانه ای انتخابات است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز در ادامه گفت: ۲۵۶ خبرنگار از رسانه های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی در پورتال استانداری ثبت نام کردند که کارت تردد آنها نیز صادر شده است.

جهانشاهلو افزود: طبق جمع بندی صورت گرفته، ۱۵۹ نفر از رسانه های مکتوب ، خبرگزاری ها ، پایگاه های اطلاع رسانی و سایر رسانه ها مجازی قانونی و همچنین ۹۷ نفر از صدا و سیما برای پوشش اخبار انتخابات در استان البرز، اعلام آمادگی کرده اند.

وی ضمن قدردانی از همراهی اصحاب رسانه برای پوشش اخبار و دستاوردهای استان به ویژه تلاش برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، افزود: کارت تردد خبرنگاران ، توسط کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهیه شده و به خانه مطبوعات استان جهت توزیع تحویل داده شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها