موج
کدخبر : ۳۱۸۹۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318904

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست ستاد انتخابات شهرستان روانسر گفت: خریدوفروش آراء یک سم مهلک برای تخریب اعتماد عمومی است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه بابیان اینکه خریدوفروش آراء یک سم مهلک برای تخریب اعتماد عمومی در انتخابات است، گفت: با متخلفان خریدوفروش آراء به‌شدت برخورد می‌شود.

بازوند اظهار داشت: روز جمعه، دوم اسفند شاهد برگزاری یک رویداد بزرگ اجتماعی و بسیار سرنوشت‌ساز در کشور هستیم و مردم شریف و ولایت مدار کشور مانند گذشته یک حضور یک باشکوه در انتخابات خواهند داشت.

وی با تأکید بر اینکه انتخابات برای کشور عزت‌آفرین و عظمت آفرین است، افزود: هر چه میزان مشارکت بالا باشد، مجلس قوی‌تری شکل خواهد گرفت و یک مجلس قوی موجب تقویت اقتدار نظام اسلامی خواهد شد.

استاندار کرمانشاه انتخابات آزاد و اثرگذاری مردم در سرنوشت خویش را از یادگارهای ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) برشمرد و گفت: انتخابات درواقع تجدید پیمانی با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.

وی با تأکید بر این موضوع که دشمنان با دقت انتخابات ما را رصد می‌کنند، اظهار داشت: هر چه مشارکت مردم باشکوه‌تر و حداکثری باشد، موجب عزت نظام می‌شود و دشمنان را ناامید و سرخورده و مأیوس می‌کند.

وی از مردم به‌عنوان ناظران هوشیار انتخابات نام برد و گفت: تک‌تک کسانی که پای صندوق‌های رأی می‌آیند، بر عملکرد مجریان انتخابات نظارت دارند، لذا باید شرایطی را فراهم کنیم تا مردم با آسودگی خاطر رأی خود را در صندوق‌ها بریزند.

بازوند خاطرنشان کرد: لازمه اعتماد مردم حفظ بی‌طرفی و قانون مداری است.

وی از خریدوفروش آراء به‌عنوان یک پدیده بسیار شوم نام برد و گفت: فرمانداران باید با هماهنگی دادستان باکسانی که خریدوفروش آراء در انتخابات را انجام می‌دهند به‌شدت برخورد کنند و پس از دستگیری این افراد، آن‌ها را جهت مجازات به مراجع قانونی بسپارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها