موج
کدخبر : ۳۱۸۵۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318594

فریدون همتی:

استاندار هرمزگان گفت: تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی در چارچوب قانون است، اما تخلفات نادری وجود داشته که پس از تذکر رعایت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان، ضمن حمایت از تبلیغات قانونی نامزد‌ها، گفت: آخرین مهلت تبلیغات ۲۴ ساعت پیش از برگزاری انتخابات است.

همتی با اشاره به اینکه بیش ازچهار هزار نفر در هرمزگان امنیت هزار و ۳۱۸ شعبه و صندوق اخذ رای را تامین می‌کنند، افزود: همه تمهیدات لازم از جمله دستگاه‌های احراز هویت، صندوق‌ها و نیروی انسانی پای صندوق‌ها هم پیش بینی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اجرا، نظارت و بازرسی و تامین امنیت هر صندوق بر عهده بیش از بیست نفر است، گفت: برای شرایط خاص و در مناطق کوهستانی سه فروند بالگرد پیش بینی شده است و وسایل نقیه دولتی و غیردولتی آماده شده است.

استاندار هرمزگان افزود: با هماهنگی صورت گرفته بخش زیادی از فرایند برگزاری انتخابات به جز اخذ و شمارش رای الکترونیک است.

همتی با بیان اینکه یک میلیون و ۱۷۴ هزار و ۱۶۴ نفر واجد شرایط رای در هرمزگان هستند، گفت: بیش از هزار و پانصد دستگاه احراز هویت در شعبه‌های اخذ رای در نظر گرفته شده است.

استاندار هرمزگان از رای اولی‌ها که ۷۲ هزار و ۴۰۲ نفر هستند خواست با انگیزه مضاعف در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود: در هرمزگان ۴۶ نفر برای راهیابی به مجلس شورای اسلامی در حال رقابت هستند.

استاندار هرمزگان گفت: تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی در چارچوب قانون است، اما تخلفات نادری وجود داشته که پس از تذکر رعایت شده است.

هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ۵ نماینده دارد که ۳ نفر از حوزه مرکزی، یک نفر از شرق و یک نفر از غرب استان به مجلس یازدهم راه خواهند یافت.

شایان ذکر است؛ یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه دوم اسفندماه برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها