موج
کدخبر : ۳۱۸۲۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318295

برای اولین بار اتفاق افتاد؛

شرکت مخابرات ایران با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته خود برای اولین بار موفق کسب جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شرکت مخابرات ایران پس از کسب رتبه در چند دوره متوالی، در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران نیز موفق به کسب تندیس سیمین شد.

جایزه ملی مدیریت مالی ایران با هدف حمایت مدیریت مالی حرفه ای و مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب آن‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان‌ها در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه مالی و اقتصادی و فراهم‌کردن تبادل تجربات موفق مدیران مالی برگزار می‌شود.

کسب جایزه ملی مدیریت مالی ایران به خصوص در سطوح بالاتر به عنوان سند افتخار یک سازمان در حوزه مالی است و شرکت در این جایزه، حتی برای سازمان‌هایی که به سطح دریافت جایزه نایل نمی‌شوند هم ارزشمند است، زیرا این فرآیند نقاط ضعف و قوت حوزه مالی سازمان را به تفکیک و براساس نوع فعالیت بازگو کرده و سازمان را برای انجام اقدامات لازم جهت رفع موانع و کمبودها در مسیر دستیابی به اهداف و استراتژی‌ها هدایت می کند.

جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ به عنوان یکی از بزرگترین گردهمایی های خبرگان مالی در کشور شناخته می شود و شرکت مخابرات ایران پس از کسب رتبه در چند دوره متوالی، در دهمین دوره نیز موفق به دریافت آن شده است.

گفتنی است، شرکت مخابرات ایران چهارمین دوره ای است که به صورت متوالی با محورهای دستیابی به سطوح مالی حرفه ای و تحقق اهداف استراتژیک، موفق به کسب جایزه ملی مدیریت مالی می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها