موج
کدخبر : ۳۱۸۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318263

یک کارگاه تولید بستنی سنتی غیر بهداشتی با مقادیر زیادی بستنی و شیر خشک فاسد و غیر بهداشتی در شهرستان نظرآباد استان البرز پلمپ شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد در استان البرز گفت: ارزش اموال مکشوفه از این کارگاه تولیدی یک میلیارد ریال برآورد شده است که در این رابطه چهار متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ علی سلیمانی  در توضیح گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه کارگاهی اقدام به تولید بستنی های سنتی غیر بهداشتی می کند بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: بعد از تایید صحت موضوع، ماموران به همراه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان با هماهنگی مقام قضائی و رعایت موازین قانونی از کارگاه مذکور بازدید کردند که طبق نظر کارشناسان مبنی بر غیر بهداشتی بودن و نداشتن استانداردهای لازم، کارگاه مذکور پلمب شد.

این مقام انتظامی افزود: در این بازرسی، ماموران موفق به کشف ۳۰۰۰ کیلوگرم بستنی سنتی غیر بهداشتی، یک تن شیر خشک فاسد و ۱۰۰ کیلوگرم شکر بازرگانی دولتی که خارج از شبکه بود شدند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    مدتهاست که خرید بستنی را از برنامه ام حذف کردم و به جاش یک بستنی ساز خانگی خریدم که تقریبا وقتی نیم لیتر شیر و شکر توش میریزم، به اندازه یه بستنی خانواده بهم بستنی میده. هر میوه ای هم که در حال خراب شدن باشه، فوری خوردم میکنم و با شیر و شکر قاطی میکنم و میزنمش به برق و نیم ساعت بعد بستنی حاضر میشه. واقعا نمیشه به کارخانه های مواد غذایی اعتماد کرد. من تا جایی که بتونم همه چیز را خودم درست میکنم، حتی انواع سس و مربا

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها