موج
کدخبر : ۳۱۸۱۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318193

استاندار قم:

استاندار قم گفت: جلب مشارکت حداکثری باید با رعایت اصل بی‌طرفی و عدالت تبلیغاتی انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست درجلسه شورای برنامه ریزی استان قم ، اظهار کرد: اولویت اول استان دربخش درمان، گردشگری سلامت است و در این راستا پروژه های بیمارستانی قابل توجهی در دست اجرا است.

استاندار قم بیان کرد: برای رونق گردشگری سلامت باید پروژه‌های نیمه تمام درمانی در زمان بندی مشخص به بهره برداری برسد.

وی اضافه کرد: برای رسیدن قم به اهداف توریست درمانی، راه اندازی بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی امیرالمومنین(ع) در اولویت نخست قرار دارد.

وی بیان داشت: سهم استان از گردشگری سلامت رضایت بخش نبوده و قم به دلیل زائرپذیری خود باید به یکی از نقاط هدف در توریست درمانی تبدیل گردد.

سرمست ادامه داد: عملکرد خیرین سلامت درقم بسیار پررنگ تر از استان های دیگر می‌باشد، همچنین وجود حوزه‌های علمیه و مراجع تقلید در توسعه سرانه‌های درمانی اثربخش است.

وی یادآور شد: برای پیشبرد پروژه های درمانی قم باید معضلات پیش رو مانند عوارض شهرداری و خرید انشعابات با نگاه تسهیل گری بین دستگاهی مرتفع شود.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود ادامه اظهار داشت: دستگاههای اجرایی باید مکاتبات فرماندار قم در اجرای انتخابات را در اسرع زمان پاسخ بدهند.

سرمست گفت: تامین امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت حداکثری اهداف مهمی است که مجموعه مدیریت استان در انتخابات پیش رو دنبال می کند.

وی اضافه کرد: برای ایجاد رقابت سالم و پرشور در بین داوطلبان مجموعه مدیریت استان اصل عدالت در قرار گرفتن امکانات عمومی را دنبال کرده است.

استاندارقم گفت:‌ دشمن به دنبال کم رنگ کردن مشارکت است و در این شرایط ایجاد بسترهای لازم برای جلب مشارکت حداکثری ضرورت دارد.

وی تاکید کرد: دشمن برای کاهش مشارکت، سیاست ناکارآمد جلوه دادن نظام را در پیش گرفته و در این وضعیت همه باید در مسیر امیدآفرینی و ایجاد نشاط اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها