موج
کدخبر : ۳۱۸۱۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318178

فرماندار قم:

فرماندار قم گفت: مردم با حضور گسترده خود تمام توطئه‌های دشمنان برای دلسردی مردم از نظام را خنثی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مرتضی حیدری در « جشن بزرگ مهر مادری » که در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد، اظهار کرد: شکوه انتخابات پیش رو و حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، دشمنان نظام را ناامید خواهد کرد.

وی اضافه کرد: هر رایی که به صندوق انداخته می‌شود، تیری بر چشم دشمنانی است که قدرت دیدن عظمت، شوکت و عزت این مردم را ندارند.

وی ادامه داد: ‌در کشور ما زن و مرد در سایه اسلام و مذهب تشیع آزادانه و راحت زندگی می‌کنند و جشن امروز نشانی از آزادی و عدالتی است که بین مردم برقرار است.

حیدری با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان علیه بانوان،‌ گفت: تمام تلاش دشمنان این است که بگویند نظام جمهوری اسلامی ارزش و اعتباری برای زن قائل نیست؛ درحالی‌که در انتخابات قم ۱۱۲ تَن برای نامزدی مجلس تایید صلاحیت شدند که ۹ تَن آن‌ها، بانوان هستند.

وی افزود: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند پای انقلاب و آرمان‌های حضرت امام راحل ایستاده‌اند و به تبعیت از رهبر معظم انقلاب در این راه هستند و خواهند بود.

وی خطاب به بانوان،‌ اضافه کرد: همان‌طور که در ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدید، روز جمعه نیز حماسه دیگری با حضور باشکوه خود خلق کنید.

فرماندار قم همچنین بابیان این‌که مفهوم انسان با ۲ کلمه زن و مرد معنا پیدا می‌کند،‌ افزود: پیش از ظهور اسلام، بزرگ‌ترین ظلم به زنان می‌شد، ولی پیامبر اسلام(ص) بر تمام افکار جاهلی علیه زنان خط بطلان کشید و امروز زنان باعث افتخار و مکمل جامعه هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها