موج
کدخبر : ۳۱۸۰۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318055

امام جمعه موقت سنندج با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو گفت: مردم در انتخابات افراد اصلح را برگزینند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، ماموستا سید احسن حسینی ظهرامروز  در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سنندج اظهار داشت: کُردستانی‌ها با غیرت کُردانه خود در راهپیمایی 22 بهمن حضوری پرشور داشتند و به امید خدا در انتخابات هم که آزمون دوم است حضور حداکثری خواهند داشت.

امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام همچون راهپیمایی و انتخابات در راستای تثبیت امنیت و دفاع از آب و خاک و وطن بسیار موثر است.

وی افزود: مردم در انتخابات افراد اصلح را برگزینند و نامزدهای انتخابات هم در طول تبلیغات اصراف نکرده و یکدیگر را تخریب نکنند و هر کدام که انتخاب شدند در خانه ملت به مردم خدمت کنند.

ماموستا حسینی ضمن تسلیت اربعین سردار سلیمانی اضافه کرد: این شهید والامقام کسی بود که هم در زمان حیاتش منشا امنیت و خیر و برکت بود و هم شهادتش باعث وحدت و انسجام ملی شد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به یکی از روایات حضرت علی (ع) گفت: شیطان، نفس عماره و دنیای مذموم سه دشمن انسان هستند و اگر انسان می‌خواهد موفق باشد باید این سه دشمن را دفع و سرکوب کند.  

ماموستا حسینی تاکید کرد: شیطان انسان را از تشویق به انجام گناهان کوچک به دامن گناهان بزرگتر می‌اندازد و سپس به کفر می‌کشاند.

وی گفت: دنیای مذموم پر از زرق و برق، خودخواهی، خودرایی و تجملات است دشمن انسان محسوب می‌شود اما مومن می‌تواند دنیای ممدوح را به مزرعه آخرت خود تبدیل کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها