موج
کدخبر : ۳۱۸۰۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318051

امام جمعه موقت یزد؛

امام جمعه موقت یزد گفت: انتخاب فرد اصلح مهمترین موضوعی است که مردم باید دنبال کند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت‌الاسلام سید جواد آیت‌اللهی امام جمعه موقت یزد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد افزود: بررسی کامل اهداف، برنامه‌ها و خصوصیات نامزدهای انتخابات برای رسیدن به فرد اصلح، موضوع مهمی است که باید آحاد مردم به آن عنایت داشته باشند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری و حضرت امام (ره) بارها ویژگی‌های یک فرد اصلح برای حضور در مرکز قانونگذاری را برشمرده‌اند و باید مردم با بررسی وضعیت افراد و در نظر گرفتن نظام و انقلاب اسلامی بدون جناح‌بازی در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند.

وی گفت: حضور گسترده و آگاهانه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت زیادی برخوردار است و مردم باید از آن در راستای تعیین سرنوشت خود و آینده کشور درست استفاده کنند.

امام جمعه موقت یزد با اشاره به اینکه شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها فقط کف وضعیت افراد را در نظر می‌گیرد گفت: نامزد اصلح فردی است که مردمدار ، ولایت محور، صادق ، با ایمان ، فداکار، دشمن ستیز ، خادم نظام و انقلاب و همواره وظایف خود را در قبال جامعه دینی و مردم مومن و فهیم انجام دهد.

آیت اللهی تاکید کرد: در مسئله انتخابات پیش رو ۲ موضوع بسیار اهمیت دارد یعنی هم باید در این میدان سرنوشت ساز مشارکت بالا داشت و هم به فرد اصلح و مفید به حال مردم و کشور، انقلابی  و در خط رهبری و نظام الهی رای داد.

وی تاکید کرد: چشم استکبار جهانی به انتخابات و حضور مردم ما دوخته شده، بنابراین هرکسی دل در گرو دین و انقلاب اسلامی و آینده کشور دارد باید آن را بیش از گذشته جدی بگیرد .

امام جمعه موقت یزد به چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی و همرزمان او اشاره کرد و با گرامیداشت خاطره شهیدان بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و بین مردم به خصوص جوانان تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها