موج
کدخبر : ۳۱۷۹۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317960

دادستان کرمانشاه هشدار داد:

محمدحسین صادقی گفت: برابر ماده 11 قانون، تمام نامزدها باید شماره‌حساب و نماینده مالی به فرمانداری‌ها اعلام کنند و اگر هزینه‌های انتخاباتی برخلاف قانون باشد جرم است و موجبات محرومیت از نامزدی در یک یا دو دوره دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، دادستان کرمانشاه از نظارت بر شفافیت تأمین مالی هزینه‌های انتخابات کاندیدا خبر داد و گفت: در پایان انتخابات باید پرینت حساب‌ها را به فرمانداری و وزارت کشور ارائه کنند.

صادقی تصریح کرد: در دادسرای کرمانشاه کمیته‌ای تشکیل دادیم با عنوان رصد فضای مجازی و عملکرد نامزدها در فضای مجازی با حضور پلیس فتا پایش می‌شود.

او ادامه داد: توصیه ما این است که همواره اخلاق اسلامی رعایت کنند و توانایی‌های خود را معرفی و از تخریب دیگر کاندیدا پرهیز کنند و نباید به‌گونه‌ای رفتار کنند که درگیری هواداران رخ دهد باید فضای انتخابات مجلس فضای وحدت و همدلی باشد.

صادقی بیان کرد: میزان التزام کاندیداها به قانون باید بیشتر از دیگران باشد و افرادی که با رفتار مجرمانه خودشان و هواران وارد عرصه انتخابات شوند جایی در این عرصه مهم انتخابات ندارند.

به گفته دادستان کرمانشاه اضافه کردن افراد به گروه‌های فضای مجازی و ریختن وجه برای آن‌ها در فضای انتخاباتی در کمیته فضای مجازی بررسی می‌شود و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها