موج
کدخبر : ۳۱۷۶۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317672

با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

مردم انقلابی هرمزگان با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هر سال راهپیمایان 22 بهمن از ساعت اولیه صبح با حضور در خیابان ها و میدان ها، آمادگى خود را براى شرکت در این راهپیمایى اعلام می کنند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با سر دادن شعارهاى «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از استکبار و استعمار دنیا به گوش جهانیان رساندند.

 امروز مردم سراسر هرمزگان نیز با حضور پرشور خود در راهپیمایی شرکت کرده اند تا با آرمان های انقلاب اسلامی میثاقی دیگر ببندند.

شایان ذکر است؛ راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در بندرعباس با حضور حماسی مردم، ساعت ۹ در بلوار ساحلی از مسجد امام علی(ع) آغاز شده و تا استانداری قدیم در این شهرستان ادامه دارد.

حضور جوانان، دانشجویان و انقلابی ها در راهپیمایی امسال نسبت به سال های گذشته با شور عظیمی در حال برگزاری است و با عشق به این انقلاب و نهضت شعار انقلاب آزادی جمهوری اسلامی سر می دهند.

علاوه بر بندرعباس مردم جزایر قشم، هرمز، بوموسی و یایر شهرهای استان هرمزگان نیز مانند همیشه با حضور حماسی به جهانیان ثابت کرده اند، تا پای جان ایستاده اند.

مردم بندرعباس در کرانه خلیج همیشه فارس فریاد آزادی سر دادند تا این حرکت زیبا در چهل و یکمین از پیروزی انقلاب برای جهانیان به نمایش گذاشته شود.

حضور گسترده بندرعباسی ها در بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب، در رسانه‌های بین‌المللی بازتابی گسترده‌ای دارد و هر یک از رسانه‌های بین‌المللی خبر این روز عظیم ملت ایران را در صدر اخبار خود قرار می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها