موج
کدخبر : ۳۱۷۵۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317557

فرمانده انتظامی استان قم خبرداد؛

فرمانده انتظامی قم درادامه از دستگیری یک سارق منزل و کشف طلا مسروقه به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار عبدالرضا آقاخانی با اشاره به کشف ۱۰۹ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر ، اظهارداشت: در پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر قم مشخص شد، ۳ قاچاقچی مواد افیونی قصد دارند با یک دستگاه پژو ۴۰۵، محموله مواد افیونی را از جنوب کشور به این استان منتقل کنند که موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضایی، مأموران به محل‌های مورد نظر درمحورهای مواصلاتی اعزام و با کنترل نامحسوس،خودرو  مورد نظر را شناسایی کردند.

وی گفت:‌ طی یک عملیات تعقیب و گریز، خودرو پژو متوقف و ۳ سوداگر مرگ در این عملیات دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی قم، گفت: در بازرسی از خودرو توقیفی، ۱۰۹ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک در قالب ۱۱ بسته کشف و درنهایت متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

وی افزود: با طرح شکایت یک مالباخته در پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم مبنی بر سرقت طلا از منزل وی، موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه طی تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی خودرو متهم در استان تهران شناسایی و با هماهنگی‌های قضایی توقیف و متهم دستگیر شد.

آقاخانی گفت: با دستگیری و انتقال متهم به پلیس آگاهی استان تحقیقات آغاز و نامبرده با مشاهده شواهد و قرائن موجود به سرقت طلا از یک منزل مسکونی درقم به ارزش ۳ میلیارد ریال اعتراف کرد.

وی افزود: سرانجام متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شد.

آقاخانی در پایان ضمن توصیه به طلا فروشان مبنی بر عدم خرید طلا بدون فاکتور، از شهروندان خواست تا از نگهداری طلا و جواهرات به مقدار زیاد در منزل خودداری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها